HAKKIMIZDA

CUISINE CATERING GROUP olarak, 1991 yılından itibaren yiyecek-içecek sektörünün değişik alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

1991 yılında Ready Meal Restaurant olarak Levent’te açtığımız ilk şubemiz ile hizmet adım atan firmamız, burada aynı yıl içerisinde başlattığı Delivery-Paket Servisi ile motosikletli paket servisini Türkiye’de 2. uygulayan işletme olmuştur.

1993-1994 yılları arasında Etiler Alkent Hillside Club içerisinde açtığımız Hillside Cuisine Restaurant ile Fine-Dining Restaurant tarzında da hizmet vermiştir.

1994 yılında Akmerkez’in açılmasıyla, Fast-Food tarzında Akmerkez Food Court’da faaliyete geçen 2. şubemizin ardından, firmamız işyerlerinin yoğun olduğu Gayrettepe’de franchising yoluyla 1994’de açılan 3. şubemiz ile hizmetlerini sürdürmüştür.

Perakende olarak satış noktalarına 1999 yılı sonuna kadar Akmerkez’de devam etmiştir.

1994 yılından itibaren Outside Catering & Party Service tarzı ile davet ve ziyafet organizasyonu hizmeti vermekteyiz.

Cuisine 25 kişiden 2500 kişiye kadar her türlü ikram organizasyonu ve diğer hizmet seçenekleriyle birlikte (oturma grubu ve mekan süsleme – çiçek ve diğer dekorasyon – müzik ve ses sistemleri – havaifişek uygulamaları) Cuisine Party Service olarak birçok önemli organizasyona da imza atmıştır.

1995 yılından itibaren de Catering - Toplu Yemek Üretimi ne başlamış olan Cuisine, son senelerde arttırdığı kapasitesi, büyüttüğü ve geliştirdiği mutfağıyla hijyenik kurallar altında üretim yapmaktadır. Büyük kısmı beyaz yakalı çalışanı bulunan birçok büyük şirkete toplu yemek hizmeti sunmaktadır.

Cuisine Catering Group, verdiği hizmet kalitesini ve her geçen gün artan müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak amacıyla 2006’da taşındığı Seyrantepe’de yer alan 4 katlı 2.500 m2’lik merkez binamızda, catering faaliyetlerini sürdürmektedir.

İlki 2011 yılında ve sonra 2015-2016 yıllarında yapılan yatay büyüme operasyonu ile yenilenen ve büyüyen üretim alanlarında son teknoloji ekipman ve depolama, soğutma, pişirme sistemleriyle donatılan merkezimizde, özenle tasarlanmış toplu yemek üretim mutfağımızın yanı sıra davet ikram, tatlı mutfağı ve diğer hizmet birimlerimizle şirket gruplarımızı aynı çatı altında toplamıştır.

Böylece, tesisimiz catering sektöründeki en iddialı tesislerden biri olmuştur.

2006 yılı itibariyle bünyemizde oluşturduğumuz Elegance markasıyla süsleme işini daha profesyonel şekilde yapmaya başlayan grubumuz, ayrıca Harmonie markası altında da müzik ve ses sistemleri hizmeti vermektedir.

2007 yılından itibaren bazı cafe markalarına özel ambalajlanmış sandviç çeşitleri, salata, makarna, sıcak yemek, çorba, zeytinyağlı yemek toplu üretimine devam etmekteyiz.

Kurulduğumuz 1991 yılından itibaren her yılbaşı İstanbul’un birçok semtine yılbaşı sofrası hizmeti vermektedir.

www.yilbasihindiniz.com