Ofis veya eviniz için paketlenmiş yemek hizmeti

Doğum, sünnet, vefat ve anma gibi özel günleriniz için ikram hizmeti

Her yılbaşı ve Christmas döneminde sofranızı süsleyen ikram hizmeti

Cuisine Catering Group yıllardır hizmetleri arasında bulunan paket yemek hizmetini, 2020 yılında pandemi şartlarında oluşturduğu yeni Cuisine Online platformuna taşıdı ve CuisineBox markasını günlük üretilip tüketilen paketlenmiş yemek ihtiyacı duyanlarla buluşturdu.

İşyeriniz veya eviniz için farklı tarzda kutularda sipariş vereceğiniz paket yemek hizmetimiz genellikle pişirme sonrası soğutulup sonrasında tüketim esnasında ısıtılarak yenme üzerine planlanmıştır.

Kişi sayısı yüksek olan şirketlerden gelen talepler doğrultusunda (ofislerde microdalga fırın yokluğu veya ısıtma kuyruğu yüzünden) paket yemeğini sıcak isteyenlere ısı korumalı termobox içerisinde sunmaya başladık. Hizmetimizi soğuk teslim-sonrasında ısıtma olarak önermemize rağmen, min.10 kişi ve üzeri şirketlere sıcak teslim olarak da hizmet vermekteyiz.

Taze ve katkısız hazırlanan günlük menülerimizi paketlendikten sonra İstanbul’un birçok ilçesindeki ev ve işyerlerine ulaştıran CuisineBox hammadde alımından kapınıza gelene kadar her aşamada gıda mühendislerimiz tarafından denetlenmektedir.

CuisineBox’ın paket yemek sektöründe hizmet veren diğer firmalara göre avantajları:

 • Ofis yemeğinizi 4 farklı menüden (A, B, Light ve Veggy) seçme şansınız bulunmaktadır.
  Ekonomik ve dengeli menü isteyenlere Menü A,
  Eti bol sevenlere Menü B,
  Et yemeyenlere-vejeteryan beslenenlere Menü Veggy,
  Sağlıklı ve hafif beslenmek isteyenlere Menü Light
 • Önünüzdeki bir ayın menülerini önceden görüp her gün yiyeceğiniz yemeği dilediğiniz şekilde değiştirerek haftalık / aylık yemek listenizi kendiniz dizayn edebilirsiniz.
 • Avantajlı fiyatlar sayesinde sipariş verdiğiniz gün adedi arttıkça fiyatlarınız düşmektedir. Her menü fiyatı min.3 günden sonra düşmekte, eğer 6 günü aştığınızda ise daha da düşmektedir.
  Sistemden 20 gün ve üzeri sipariş verdiğinizde, menülerinize en düşük abonelik fiyatından ulaşabilirsiniz.
 • Hibrid çalışma düzenine en uygun paket yemek hizmetimizde, önceden verdiğiniz siparişinizi 1 gün öncesinde saat 14:00’e kadar gününü değiştirebilirsiniz (ileri tarihteki başka bir güne kaydırabilirsiniz) veya aynı şekilde daha önceden belirtmiş olduğunuz kişi sayısında azaltma veya yükseltme yapabilirsiniz.
 • Evde yemek yapmaya zamanı olmayanlara, mutfağa girmeyi sevmeyenlere, belirli bir yaşa gelmiş ve yemek yapma enerjisi olmayanlara kısaca ‘Evde hergün ne yiyeceğim?’ diyenlere CuisineBox Ev Paketi büyük bir olanak sunuyor. 2 kişilik öğle yemeği, 2 kişilik akşam yemeği toplamda 12 kap yemek tek pakette kapınıza kadar geliyor.
 • BoxPuan sistemiyle ilk üye olduğunuzda ve başkasına bu sistemi tavsiye ettiğinizde box puan kazanmaktasınız. Bunun haricinde her siparişinizden kazandığınız box puanlarınızı daha sonraki siparişlerinde ödemenizden düşerek menünüzü daha da ekonomik hale getirebilirsiniz.
 • Ofislerde eğer toplu bir şekilde sipariş verdiyseniz, çoklu kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçip sipariş tutarınızı farklı kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz, herkesin yediğini ödediği bir imkanı sunmaktayız.